Webinarai

Mano svajonės – pirmieji žingsniai nuo ko pradėti

Ką daryti, kai turi svajonę? Toks paprastas ir kartu, labai sudėtingas, klausimas iškyla kiekvienam, turinčiam idėją, mintį, svajonę apie vieną ar kitą dalyką. Ir dažnai, nesugalvodami, nuo ko pradėti, metame savo svajones, pavadindami jas „nerealiomis“..

O svajonės yra dar ir kokios realios. Ir šio webinaro metu atskleisiu 3 pagrindinius žingsnius, kurie yra privalomi, norint žaibiškai judėti link savo svajonių.

Tai bus tie patys 3 žingsniai, kurie tik per 3 metus leido man pakilti nuo miegojimo mašinoje iki darbo su žymiausiais pasaulyje savo sričių ekspertais, tokiais kaip Jordan Belfort „Volstryto Vilkas” (vasario mėn. rodytas filmas kino teatruose), Joseph McClendon III, kuris dalyvavo FORUM ONE konferencijoje Kauno „Žalgirio“ arenoje ir daugeliu kitų.

Galbūt šiuos 3 žingsnius žinai ir tu, tik niekaip negalėjai jų įvardinti..Todėl šiame webinare tikrai sužinosi tai, ką galėsi atskleisti kiekvienam pažįstamui, turinčiam svajonę ir nežinančiam nuo ko pradėti norint įgyvendinti svajones.

You may also like
Spyris į užpakalį
Google Adwords Eurais – paskyros perkėlimas