Warning: A non-numeric value encountered in /home/atmerkakis/public_html/wp-content/themes/marketing-expert/header.php on line 19

Warning: A non-numeric value encountered in /home/atmerkakis/public_html/wp-content/themes/marketing-expert/header.php on line 21
Webinaras - kaip reklamuoti save, patarimai 70 verslų
Webinarai

Webinaras – Kaip reklamuoti save

0

Šis ypač vertingas webinaras su daug praktinių pavyzdžių, atskleidžia 3 niekada neįgyvendintas, akivaizdžias strategijas, kurios “priverčia” klientus atverti savo piniginę jums ir sutriuškina konkurentus.

Webinare atskleidžiama tikra paslaptis, kaip pritraukti mokių klientų ir priversti juos trokšti jūsų produkto ir parodoma net 70 verslo pavyzdžių, kaip pritraukti klientų ir sukurti fanų, kurie jus rekomenduoja savo draugams.

Norėdami priversti klientus trokšti jūsų produkto, pirmiausia rekomenduotina nustoti reklamuoti save. Kad klientai į jus atsigręžtų turite nusimti šarvus ir parodyti save. Ir nustoti reklamuoti savo produktą, slepiantis už “kokybės”, už „pigiau“ ir t.t.

Parodyti save tam žmogui, kuriam reikia pagalbos, kad tu esi vienintelis, kuris supranta ir gali padėti… Visa tai ir su aiškiais pavyzdžiais – šiame webinare.

 

 

 

.

You may also like
Joseph McClendon – kaip tapti ir būti laimingu?
Spyris į užpakalį