Video

Vairuok Lamborghini Gallardo autostradoje Laisvalaikio Dovanos

Vairuok Lamborghini Gallardo autostradoje ? Skamba kaip didelė svajonė, bet pasirodo tai pasiekiama kiekvienam.
Visa tai prasidėjo prieš metus, kai pamačiau vieno savo kliento video iš renginio su Ferrari, Lamborghini, Audi R8, Porche, Maserati ir kitų super automobilių…

Žemiau papasakosiu apie tai daugiau..     o čia mano važiavimo video susipažinant su 2014 metų 540 AG žvėruku Lamborghini Gallardo…

 

Taigi nusikelkime į laiką prieš šiek tiek daugiau nei metus, kai mane susirado vienas iš klientų ir pakvietė atvažiuoti į Londone esantį jo ofisą. Apmokėta kelionė, viešbutis, pasiima iš oro uosto.. ir ryte eidamas į offisą pamatau stovintį juodą Lamborghini Aventador.

Pirma mintis mano galvoje aišku… būtų įdomu kada nors bent jau pasėdėti tokioje, nes tuo metu nelabai sau leidau pagalvoti, kad su tokia važiuočiau…   vien tik dėl to, kad nežinojau kaip elgčiausi vairuodamas 700 AG monstrą (Gallardo yra 560 AG)

Per pertraukėles po susitikimo, vis nueinu į tualetą.. ir pažiūrėdamas pro atvirą langą, matau stovinčią juodą Lamborghini, kuri lyg mane kviečia…

Taip gavosi, kad vakare jie turėjo filmuoti video klipą Londono centre. Man pasiūlė važiuoti kartu, kad sudalyvaučiau filmavime ir aišku mašina, kuria mes važiuosime buvo būtent ši..

Dabar noriu iškart sustabdyti..   pala..

po kelių mėnesių, kitas mano klientas Russell Brunson, su kuriuo dirbu jau 6 metai…  organizavo savo seminarą Las Vegas’e ir renginio kulminacija buvo ta, kad specialūs svečiai važinėjo lenktynių trąsoje būtent su visais tais automobiliais..   Audi R8, Lamborghini Aventador, Gallardo, Ferrari, Porche ir t.t.

Kai tik pamačiau, kad jie taip smagiai leido laiką su mašinomis, man kilo nenumalšinamas noras patirtį tą patį..
Šiais metais su šeima važiavome į šį renginį ir deja San Diego mieste nebuvo lenktynių trąsos, kurioje galėčiau išbandyti šias mašinas.

Bandžiau išsinuomuoti ($299 valanda), tačiau vėlgi nepasisekė susitarti ir laiku pasiimti..

Todėl kai Vilniuje važiavome su sūnumi pro Laisvalaikio Dovanos organizuojamas „Vairuok Ferrari ar Lamborghini” pramogas, pajaučiau kad štai šį galimybė yra prieš mane ir daugiau nieko nereikia tik žengti žingsnį..

Užsisakiau Vairavimas su Lamborghini Gallardo autostradoje, nes po Ferrari mieste norėjau patirti ką reiškia toks automobilis kaip Lamborghini trąsoje..

Vairuok Lamborghini Gallardo autostradoje

Jeigu trumpai reiktų nusakyti pojūčius, ką reiškia vairavimas Lamborghini autostradoje… turbūt galėčiau vienu sakiniu..  – jaudulys, nustebimas, aštrūs pojučiai ir tiesiog pasimėgavimas…
tas pats jausmas, kurio ieškojau nuo pat vežimo Londone, video pamatymo iš Las Vegas lenktynių trąsos..

Tikrai 100% rekomenduoju išbandyti važiavimą su Lamborghini būtent autostradoje, nes tai leis patirti tikrąją šios mašinos galią ir subtilybęs važiuojant įvairepusišku maršrutu..

Čia gali įsigyti Važiavimą su Ferrari arba Lamborghini miesto gatvėse arba autostradoje  (yra ir VIP važiavimas)

Save

You may also like
Fashion Vilnius Expo prezentacija – Kaip pritraukti idealius klientus…
12 diena Laiko planavimas, Sėkmės Užkulisiai