Video

Paskutinė Transliacija

Tai va, draugai, viskas… Man smagu buvo su jumis, taip kad… Žinokit aš atsisveikinu, dėl to, kad aš einu toliau… Bet visa kita yra mano mokymuose, viskas, ką aš išmokau ir dalinausi per tuos metus yra sudėliota, padaryta, sukonstruota, sudėta sistemingai: ir mąstymas, ir Facebook, ir reklamos, ir Google Adwords, ir visokie tinklai, kokios galimybės.

Aš šiandien kai kam parodžiau pavyzdį, kaip aš kuriu internete, ateinu ir per 20 minučių galiu visą puslapį, su tekstu, su viskuo sudėti. Realiai ateini į bet kokį verslą ir gali sudėti svarbiausius dalykus, kad pritrauktum jiems klientų, aišku ten reikia padirbėti, bet bent jau iš pirmo ar antro bandymo tu kažką turi, kažkokį apčiuopiamą rezultatą. Ir sakai, aha, štai ko reikia, štai kiek kainuoja, štai kokios galimybės ir t.t. Ir tu gali iš karto pardavinėti jiems kitą žingsnį, nes tu parodai rezultatą. Ir aš žinau, kad, pirmiausiai, žmonės man mokėtų pinigus, aš net neplanuoju iš jų imti pinigų… Aš iš karto sakau: stop, aš pirmiau jums parodysiu rezultatą, nes aš žinau, kad rezultatas parduos. Kaip įmanoma per 20 min., sukurti apčiuopiamą rezultatą? Vien tik dėl to, kad tu žinai, kur ir kaip ieškoti, žinai kur žiūrėti.

Taigi, ar tu paėmei visus mokymus? Aš tam ir dariau šiuos visus mokymus, kad tu pasiimtum, ką reikia ir turėtum tą visą pozityvumą ir visą informaciją iš manęs, tam aš ir įamžinau visa tai… Palieku atmerkakis puslapį savo asistentei Eivilei, kad jūs nuolatos turėtumėte prieigą ir mokytumėtes, o pats prieigos atsisakiau ir nebeturėsiu. Jeigu nori visų mokymų arba kyla klausimų dėl jų ir nori pagalbos, susisiek su mano komanda.

Ačiū visiems ir viso gero.

Bye bye, chebra

You may also like
Fashion Vilnius Expo prezentacija – Kaip pritraukti idealius klientus…
Visi taškai buvo sudėti ant „i”