Sėkmės užkulisiai

Cukraus atsisakymas ir cukraus žala 100 diena

Šiandien 100 iššūkio video ir tema pagrindinė tema ne pinigai, projektai o cukraus atsisakymas ir cukraus žala organizmui.
Kodėl staiga toks dėmesys cukrui?
Vienas iš mano pažystamų ir klientų Joseph McClendon 3 (Forum One pranešėjas) šiuo metu vykdo sveikatingumo iššūkį ir pasidalino keliais filmais, kuriuos rekomendavo pasižiūrėti. Vienas iš jų buvo THE SUGAR FILM (traileris žemiau), kuriame būtent ir kalbama apie cukraus žalą organizmui, bet tai ne šiaip informacijos prikištas nuobodus filmas, tačiau tai vieno žmogaus istorija, kurio cukraus atsisakymas prieš 6 metus ir buvo priežastis kurti šį filmą.

Artėjant jo vaiko gimimui jis nusprendė pats išbandyti, kokia cukraus žala organizmui, kad galėtų apsaugoti dukrą nuo nutukimo ir kitų ligų, kurių pagrindinė priežastis gali būti didelis cukraus vartojimas.
Aš pažiūrėjęs šį filmą prisiminiau dar 2008 metais sutiktą vieną iš šios žinutės skleidėjų amerikoje.. Jorge Cruise, kuris dalyvavo ir Dr. Oz laidoje. Jis dar tada padovanojo man savo knygą.. kurioje ir dalinosi receptais, kaip cukraus atsisakymas gali pagerinti organizmo veiklą.

Vienu žodžiu, istorija man priminė tik vieną žinutę, kurią jau tada žinojau… cukraus žala mūsų organizmui, vartojant didelius jo kiekius paslėptus maiste..
Taigi šiame iššūkyje, mano tikslas iki Spalio 7 dienos visiškas nenatūralaus cukraus atsisakymas

Kuo šiuo metu nori pasidalinti, BŪTINAI parašyk kokios šiuo metu yra mintys ir ypač apie CUKRŲ Facebook komentarai čia


You may also like
Kaip staigiai pakeisti savo būseną 49 diena
Svarbu daryti klaidas 87 diena