Motyvacija

O Jeigu man nepavyks..?

Kai tik pradėjau savo kelionę į didelius pasiekimus ir savo svajonių įgyvendinimą, susidūriau su didžiausiu iššūkiu – „O JEIGU MAN NEPAVYKS..?”

Šis klausimas kamuodavo atrodo kas sekundę, kai tik nuspresdavau žengti žingsni link ko noriu.
Taip buvo ir tam viešbučio vestibiulyje, kuriame norėjau parodyti vienam iš seminaro prezentatorių savo video darbus.

o-jeigu-man-nepavyks-o2-video-pristatymasSimon Coulson, kuris yra vienas iš UK lyderių internetiniame marketinge ką tik nulipo nuo scenos ir buvo apsuptas daugelio žmonių.
Laukiau apie 40 min. ir pagaliau atėjo mano eilė. Aišku klausimas vis dar mane kamavo,  O JEIGU MAN NEPAVYKS? Sukaupęs visą drąsą, pasakiau – Simon, ar tau būtų įdomu tokie dalykai…

Tai buvo žingsnis, kuris man atvėrė galimybes apie kurias net nebūčiau pasvajojęs. Simonas po 2 mėnesių susisiekė ir paprašė pagalbos sukurti pristatomąjį video jo kalbai prieš 8000 žmonių didžiausioje Londono arenoje O2.

Ekranų buvo viso 11 ir per juos visus rodė mano kurtą video, didžiausioje arenoje, ant didžiausio anglijoje ekrano, didžiausiame mieste, kurį galėjau tik įsivaizduoti ir visa tai buvo kažkada tik tolima tolima svajonė (na prieš 2 metus 🙂 )

Jeigu manęs klaustų, kodėl nepasidavei abejonėms ir baimei „O JEIGU MAN NEPAVYKS..?” atsakyčiau tik vieną – VIDEO marketingas yra jėga 🙂 nes Simonas susidomėjo būtent mano rodytu video, o tuos video darydamas radau garsiausius pasaulio marketingo specialistus ir drąsiai galiu sakyti VIDEO išgelbėjo mano gyvenimą.

BOX010-RecoveredŠtai kodėl Rugsėjo mėn. organizuoju Video Marketingo Mokymus VIDEO MARKETINGO EKSPERTAS, kuriuose galimybė išmokti pagrindines VIDEO MARKETINGO paslaptis.
Jeigu norite greičiausio, lengviausio ir maloniausio būdo pritraukti klientų ar parduoti savo produktą / paslaugą,  šie mokymai nenuginčijamai skirti jums.

 

Norint kurti įdomius video, reikia žinoti KĄ SAKYTI, todėl paruošiau jums formulę, pagal kurią, sukurti video bus lengviau nei iškepti blynus.
KĄ SAKYTI formulę, galite rasti paspaudus čia 

 

You may also like
Atrasti savo kelią ir susidėlioti prioritetus bei laiko planavimas
Jim Carrey – ką renkiesi, BAIMĘ ar MEILĘ?