Video

Nemokama Klausimų atsakymų sesija – Gyvenimo proveržis 2020

klausimu-atsakymu-sesija

Praeitą savaitę darėme klausimų atsakymų sesiją, kurios metu Ramūnas pasidalino žingsniais ir metodais kaip atrasti savo gyvenimo proveržį ir mėgautis savo mylima veikla.

Klausimų atsakymų sesijoje gavote atsakymus iš Ramūno, kaip įveikti baimes, blokus ir įsitikinimus, stabdančius nuo mylimos veiklos

Tuo pačiu Ramūnas dar kartą patvirtino, kad mokymų Lietuvoje nebeorganizuos ir perdavė savo Atmerk akis veiklą tęsti naujiems nariams: Jokūbui Maknavičiui, Ritai Kirkliauskienei ir Karoliui Kazlauskui, kurie toliau padės jums atrasti naujas galimybes, mėgautis savo mylima veikla bei „atmerkti akis”

Klausimų atsakymų sesijoje atsakėme į klausimus kaip daryti tai kas teikia džiaugsmą, motyvuoja, įkvepia ir suteikia energijos. Kaip įgyti pasitikėjimo savimi, kad galėtum imtis trokštamos veiklos ir kitus klausimus.

Vienas iš dažniausiai pasitaikiusių klausimų: “Kaip gyventi prasmingai, su džiaugsmu, su polėkiu”. 

5 žingsniai kaip gyventi prasmingai ir mėgautis mylima veikla:

  1. Sužinok savo vertybes
  2. Žinok savo mechanizmą
  3. Išsiaiškink savo baimes
  4. Susirašyk – ką dažniausiai darai kai bijai ir priešingus tam elgesiui norimus veiksmus
  5. Sužinok savo asmenybę ir esybę.

1. Žinoti savo vertybes – nes Tavo pasąmonė viską mato per jas: kas tau patinka, kas nepatinką, į ką reaguoji, į ką ne. Ir jeigu negyveni tomis vertybėmis – tada Tau “šakės”. Nes tada dirbi darbą, kuris tau nepatinka, svajodamas apie dalykus kurie patinka, užuot mėgavęsis mylima veikla. Juk ėmęsi kažką daryti kas neatitinka mūsų vertybių, neprisiverčiame, numetame. Net televizorių žiūrėdami perjungiame kanalus, ir įsijungiame tai kas įdomu, pvz. discoverį ar pan.

2. Žinoti savo mechanizmą, arba “Transporto priemonę, kuria važiuoji”. Tai reiškia – “koks tu esi, kokios tavo pagrindinės savybės”. Pvz. nežinodamas, kad turi karštakošiškumą, tiesumą, kad nesi mandagus, galvosi, kad tai negiamas dalykas ir kas kartą su tuo susidūręs atsitrenksi į sieną. Jei nežinosi koks esi-įsivelsi į bėdas ir net dėl to grašiesi, pergyvensi. Todėl žinodamas šią savo savybę, nešvaistyk jos. Ši savybė kaip tiki kažkam atrodo kaip “blogis” gali kaip tik ją išnaudoti – rasdamas žmonių, kurie kaip tik vertins tai ir net tau sumokės už tai, kad sakai jiems tiesą į akis, karštai pagrįsdamas savo nuomonę.

3. Išsiaiškinti savo baimes – ko iš tikrųjų labiausiai bijai.

4. Susirašyti – ką dažniausiai darai kai bijai , t.y. koks tuo metu būna tavo elgesys. Būtent tas elgesys tau atneša rezultatus kokius turi dabar. Tuomet susirašyk priešingus tam elgesiui norimus veiksmus – kaip instruktažą. Ir tada turėsi aiškią instrukciją ką daryti kitaip. Kas kartą susidūręs su baime panaudok šią instrukciją ir rezultati ims keistis

5. Sužinoti savo asmenybę ir esybę. Tai reiškia, kad mūsų esybė – esame viduje draugiški, norintys padėti ir nuoširdūs, tačiau per gyvenimą suformavę atšiaurios, užsidariusios, piktos, nepasitikinčios ar griežtos asmenybės įvaizdį.

Kai gyventi ptrasmingai, su džiaugsmu ir polėkiu, užsiimant mylima veikla
Kai gyventi ptrasmingai, su džiaugsmu ir polėkiu

Pilną Ramūno atsakymą į šį klausimą rasi video 14:20

You may also like
Tyrese Gibson lietuviškai
Uždirbk iš savo talento dirbdamas mažiau
Uždirbk iš savo talento dirbdamas mažiau

Leave Your Comment