Video

DiCaprio, Volstryto Vilkas ir Video Marketingo Ekspertas

Kai būdamas mažas svajodavau apie Holivudą, niekada nemaniau, kad mano svajonė vieną dieną virs realybe. Čia kaip McDonald’e, užuot gavęs paprastą mėsainį, gauni trigubą porciją – šiuo atveju Leonardo DiCaprio, Volstryto Vilkas ir aš, Video Marketingo Ekspertas. Vis dar sunku suvokti, kad slapčiausios svajonės tapo realybe, kuria galiu pasidalinti ir su tavim, bei parodyti pagrindinius principus.

Leonardo DiCaprio

Gerai atsimenu pirmą filmą, kurį nusipirkom VHS kasetėje – TITANIKAS. 3 valandų laivo skendimas buvo tikrai įspudingas ir nuo to laiko Leonardo DiCaprio įstrigo, kaip žinomas aktorius. Departed, New York Bands, Blood Diamond, Catch Me if You Can (Infiltruoti, Niujorko Gaujos, Kruvinasis Deimantas, Pagauk mane jeigu gali) ir aišku pagrindinis filmas PRADŽIA (Inception), pakėlė Leonardo DiCaprio kaip vieną geriausių aktorių. Kas kitas būtų idealus aktorius įkūnyti VOLSTRYTO VILKĄ? Tik jis.

Volstryto Vilkas

Kai pradėjau dirbti su Jordan’u Belfort’u, kalbos apie filmą VOLSTRYTO VILKAS buvo tik prasidėjusios, nes dar tik buvo rašomas scenarijus žmogaus, kuris rašė ir SOPRANŲ istoriją.
Teko įsigilinti į VOLSTRYTO VILKO istoriją, kaip būdamas 25 metų uždirbdavo 50 milijonų dolerių į metus, apie narkotikus, verslo supratimą ir pamokas, pardavinėjant akcijas turtingiausiems amerikos žmonėms.

Vienas iš svarbiausių dalykų ką norėjau išmokti – jo TIESIOS LINIJOS sistema. Jos paskirtis paprasta, parodyti patį greičiausią, efektyviausią kelią į pardavimo įvykdymą, kitaip sakant, kaip priversti žmogų pirkti kuo greičiau.

Su Jordan'u Belfort'u LOS ANGELES

Su Jordan’u Belfort’u LOS ANGELES

Kaip parodyta filme, neetiškas šios sistemos panaudojimas privedė Jordan’ą Belfort’ą iki kalėjimo, todėl jis labai pabrėžia etišką ir sąžiningą pardavimo procesą, kuriame turi būti 2 faktoriais:  1- žmogui tikrai reikia produkto, 2- žmogus turi pinigų jį įsigyti. Jeigu šie du kriterijai neegzistuoja, mes jau netik kad nekuriam vertės, bet ją jau ir griaunam.

Nežinau kodėl, bet video atsiliepimo neprašiau kai dirbau su juo prieš 3 metus ir tik kai informacija apie filmą pradėjo pasirodyti spaudoje ir internete, suvokiau kokią galią tas video atsiliepimas gali turėti.
Kai Jordan’as parašė po trijų metų ir paprašė pagalbos su dar vienu video, žinojau, kad tai ir buvo mano video atsiliepimas, todėl nieko negalvodamas pasakiau iškart – padarysiu nemokamai, o iš tavęs video atsiliepimas už visus tuos 3 metus 🙂

Filmas, Volstryto Vilkas Lietuvoje buvo nukeliamas kelis kartus ir vietoj kalėdų, jis pasirodė tik Vasario 21 d. Lietuvos kinoteatruose. Tai buvo idealus laikas man, nes spėjau patekti ir į Lietuvos Rytą, Power Hit Radio ir netgi padaryti žaidimą su Forum Cinemas kino teatrų tinklu. Kartais vis dar sunku patikėti, kad ši akimirka, nors ir buvo labai svajota, bet kažkada buvo tik fantazijų sąraše „o jeigu kada nors….”

Video Marketingo Ekspertas

Visi kas sako, kad yra sėkmės formulė – MELUOJA. Čia kaip atrakinti spyną, kuri lengvai neatsirakina, turime raktą šiek tiek pajudinti į šonus, pirmyn atgal ir t.t., todėl kas gauna rezultatą, tiesiog ėjo į priekį, bandė, darė ir atitaikė raktą pagal spyną ir BOOM,  atsivėrė šviesos durys.

Aš taip pat negaliu duoti formulės, kaip per 3 metus nuo darbo fabrike ir be namų miegojimo mašinoje pradėjau dirbti su VOLSTRYTO VILKU, bet galiu pasakyti principus, kuriais vadovavausi ir tai pasiekiau labai greitai.

Yra tik 2 principai, kuriais užtenka vadovautis: 1- PASTOVUMAS, 2- DAŽNUMAS.

Kai darai ką myli, kas tau svarbu ir kuo tiki, nereikia galvoti apie šiuos principus, jie gaunasi automatiškai.

Video Marketingo Ekspertas susideda iš šių dviejų principų, kaip ir televizijos žinios, serialai, laidos, taip ir video marketinge, mes dedame video dažnai ir apie tai, kas mums svarbu. Video marketingas yra GREIČIAUSIAS būdas pasiekti savo tikslus, nes tai reikalauja paaugti kaip asmenybė, kaip profesionalas, kaip ekspertas, o svarbiausia, kaip žmogus.

Įgyvendinęs savo slapčiausias vaikystės svajones, žinau atėjo laikas padėti tai padaryti kitiems, todėl jau rugsėjo mėn. vyks mokymai VIDEO MARKETINGO EKSPERTAS, kuriuose pasidalinsiu tiksliais žingsniais, ką gali daryti žmogus, norintis pritraukti klientų ir susikurti sau pajamų šaltinį darydamas tai ką myli.

You may also like
Naujas Interviu. Marketingas ir Pardavimai internete
Kaip uždirbti pinigų su affiliate programomis