Video

5 patarimai kaip pasiekti SVAJONES – HUB Vilnius Camp

Štai tie 5 patarimai, kurie padės pasiekti svajones greičiau:

– Privalote daryti tai, kas jums svarbiausia ir gražiausia
– Žinojimas, kodėl nori pasiekti tą žmogų ir kokią naudą jam nori suteikti
– Kai jauti vidinį balsą kažką padaryti ar pasakyti, paklausyk jo
– Tikėti tuo, ką darai ir pasitikėti, kad tai ir yra būdas pasiekti savo svajones
– Dirbkite su autoritetais jūsų srityje ir naudokite geriausius įrankius

HUB Vilnius HUB Camp

Spalio 24 d. HUB Vilnius HUB Camp renginyje, kuris vyko Swedbank pastate prie balto tilto Vilniuje, buvau pakviestas skaityti pranešimą ir padėti jauniems žmonėms tvirčiau eiti link savo svajonių ir tikslų.

Prieš pat pranešimo skaitymą, supratau kad pamišrau kameros kortelę, todėl tik išėjas ant scenos paklausiau „kas norėtumėt nemokamos 1 val. konsultacijos, už tai kad nufilmuosit mano pranešimą”. Labai noriu padėkoti žmonėms, kurie iškart griebė kamerą ir telefoną ir įrašė šį video. Tai Oleg Pridiuk ir Elena (nuorodos nežinau) ačiū jums, kurie dalyvo Hub Camp renginyje (telefonas neįrašė garso, tad teko naudoti iš kameros įrašytą…:( )

Nesu kalbėtojas, netgi šiek tiek bijau scenos vien todėl, kad labai sunku kalbėti abstrakčiai ir apie „orą” abstrakčiai. Jeigu man užduotų klausimus visą laiką tai galėčiau kalbėti ir rodyti žingsnis po žingsnio ir t.t. (beje HUB Camp Vilnius teko išgirsti ir kelis klausimus, atsakymai video pabaigoje)

Ką norėjau pasakyti HUB Vilnius pranešime?

Šiame HUB Vilnius susitikime buvau paskutinis pranešėjas, todėl išklausiau kitų kalbėtojų pranešimus ir stebėjau auditoriją, kada jiems įdomu, kada nosį krapšto ar tikriną savo telefoną.
Supratau, kad tai apie ką pasiruošiau pranešimą greituoju būdu bus viskas susiję su praeitų kalbėtojų temomis. Viskas apie ką šnekėjome tai buvo – viskas įmanoma, tik reikia pasikliauti savimi, tikėti savo jėgomis ir naudoti tai kas geriausia ir veikia šiuo metu.

Jeigu būčiau pakeitęs vieną dalyką savo pranešime, tai būtu toks:  aš nesu kalbėtojas, nesu profesionalas, kai kuriems net labai nepatinku, bet tai manęs nesustabdys ir vistiek darysiu, todėl jeigu norite kreipti dėmesį kaip pasiruošęs, kokios skaidrės ir t.t. puiki, kreipkit, bet jeigu norit kažką svarbaus pasiimti sau, tada žiūrėkit į informaciją ir į ją įsigilinkit.

Parašykit savo kritiką ir 1-ą dalyką komentaruose žemiau, kurį pasiimat iš šio pranešimo

You may also like
klausimu-atsakymu-sesija
Nemokama Klausimų atsakymų sesija – Gyvenimo proveržis 2020
5 akivaizdžios priežastys, kodėl neverta dalyvauti FORUM ONE