Sėkmės užkulisiai

Video marketingas ir kaip filmuoti blogą 95 diena

Kaip kuriamas paprastas video marketingas? Pasidalinu savo mintimis ir technikomis, kurias pats naudoju kurdamas video blogą. Tai kaip filmuoti video blogą ir kitos video marketingas paslaptys.
Pirmiausia didžiausia klaida, kuria daro video marketinge tai, jog bando pasiruošti tobulai fotosesijai. Atrodyti, skambėti ir elgtis bando profesionaliai bandydami kažką kopijuoti.
Tai nesamonė, čia ne filmas ir ne TV reklama, čia video marketingas. Komunikacija produkto, paslaugos per žinutę, kuri yra žmogiška ir taikosi į žmogaus problemas, čia yra video marketingas. O antra, tai jog bandoma būti protingais ir taip video marketingas tampa tik dar didesnis klientų atstūmimo įrankis, kuris tipo neveikia..
Kaip filmuoti video blogą kasdien, galima matyti ir mano šiame video – tiesiog dalinkis tai kas tau svarbu ir parodyk tai tiems, kuriems tai svarbu.
Turėk struktūrą, kurią dalinamės atmerk akis puslapyje ir tada tiesiog dalinkis tai kas tau svarbu. Video marketingas nėra mokslas, tai tikroviškumo perkėlimas į ekraną, kompiuteryje ar telefone.

Facebook komentaruose parašyk – kokias pramogas Tu mėgsti? Facebook komentarai čia


You may also like
Aktyvūs Pardavimai 32 diena
Kaip daryti rinkos analizę 47 diena