Sėkmės užkulisiai

O Kaip padidinti pardavimus internete

Šios dienos pavadinimas labai panašus į vakar, kaip padidinti pardavimus internete o ne internetu. Tiesiog noriu abu raktažodžius pataikyti. Bet taip pat ir video yra panašia tema. Vakar ko nespėjau paminėti apie pardavimus internete, kad mažai ką pats sugalvoji ir suki galvą dėl to, kas veikia.. Tiesiog norint padidint pardavimus internete reikia žiūrėti kas jau veikia, tavo konkurentams ir ne tik.
Vienas iš tų būdų yra tiesiog modeliuoti ką kiti daro, kad padidintų pardavimus internete. Mano pavyzdyje, aš tiesiog išverčiau vieno sėkmingo pardavimų kanalo tekstą ir pritaikiau sau. Nors žinau ką kurioje vietoj dėti, bet kai jau žinai.. tada lieka tik svarbiausia dalis – pardavimų tekstas.
Ištiesų tai viena sunkiausių pardavimus didinančių sričių, kurią reikia studijuoti ir suprasti patį pardavimo principą.

Todėl vakar sukūriau net 4 puslapius, kurie keitaliojasi webinaro registracijai. Šiandien jau turėjau rezultatus ir jie tikrai mane nustebino. Pasirodo aš noriu didinti pardavimus internete, o mano registracijos pirminis puslapis yra prasčiausiai konvertuojantis iš visų. Kodėl.. pasidalinsiu kituose epizoduose, kai turėsiu daugiau duomenų…

You may also like
Kaip staigiai pakeisti savo būseną 49 diena
22 diena stresas darbe ir streso valdymas