Sėkmės užkulisiai

Bloga nuotaika ir kaip jos atsikratyti 102 diena

Supratau, kad bloga nuotaika ne tik yra blogų minčių pasirinkimas, ar kad bloga nuotaika priklauso nuo nuotaikų kaitos.. taip pat pamačiau, kad bloga nuotaika atsiranda ir dėl priklausomybės, su kuria dabar aš ir „kovoju” savo noru.
Kiek bent jau skaičiau ir girdėjau tai mūsų nuotaiką labai įtakoja viena tokia medžiaga, kurią gamina mūsų organizmas ir ji išsiskiria malonumo atveju.. tai galima įsivaizduoti, kad viskas kas suteikia malonumą, įtakoja šio chemikalo išsiskyrimą.. ir kur tada didžiulė problema ir kur tai susiję su bloga nuotaika ?
Vėlgi pasikartosiu, nesu mokslininkas, tik skaičiau, girdėjau, žiūrėjau..
Tai jeigu cukraus vartojimas išskiria dopaminą (chemikalą) malonumo junginį, tai tampame nuo to priklausomi.. ir tas troškimas, noras ir t.t. yra būtent organizmo poreikis malonumui..
Kaip tai susiję su cukrumi.. na jeigu aš atsikeliu ryte ir mano kraujyje mažai cukraus ir organizmas jo reikalauja, mano nuotauka bus bloga, tol, kol aš negausiu būtent malonumo.. nebūtinai cukraus, bet tieisog malonumo.. Bloga nuotaika iš tikro yra tik būdas mane priversti ieškoti.. ir aišku einu iškart kas po ranka.. Taigi užuot susirašius nuostabius dalykus kas bus šioje dienoje, užuot padėkojęs už viską kas yra nuostabu mano gyvenime, užuot pasimylėjęs.. (aišku, jeigu tai įmanoma)
einu į virtuvę ir nors ir pats negeriu kavos išvis, o arbatą tik be cukraus.. dažniausiai norisi krosano, sausų pusryčių su medumi, jogurtas ir t.t. viskas kas turi būtent tą malonumą.. tačiau tai ne cukraus poreikis, tai tiesiog noras gerai pasijausti, būti laimingu..
galbūt štai kodėl ryte atsikelės užuot galvojęs ir daręs, kas man padės pasiekti savo svajonių, imuosi greitai gaunamų malonumų.. dėl to, kad noriu užpildyti laimės poreikį..
Tai mano mintis viena.. turi susirasti būdų, kaip pasijausti laimingu.. būdai, kurie yra konstruktyvus ir sukuria tavo gyvenime prasmę bei ilgalaikę naudą..
Nes kitaip blogai nuotaika lankys dažnai, nesukūrei nieko stabilaus ir kas teikia pasitenkinimą, tampi priklausomas nuo malonumų (rūkymas, alkoholis, cukrus, seksas ir t.t.) be kurių bloga nuotaika tiesiog siautėja, kaip šuo paliktas vienas namuose..
Štai vienintelė išeitis atsikratyti bloga nuotaika – sukurti savo svajonių gyvenimą ir juo mėgautis..

Atsakyk į klausimą:  kuo užsigardini, kuo palepini save iš maisto…

You may also like
Priklausomybės ir kaip jos įtakoja 101 diena
Video marketingas ir kaip filmuoti blogą 95 diena