Sėkmės užkulisiai

Marketingo Paslaugos 26 diena

Kiekvienas ieškantis klientų ar norintis padidinti pardavimus privalo gauti pagalbą – marketingo paslaugos. Kodėl? Nes batsiuvys be batų, kaip mes nemokame savęs pristatyti, taip nemokame ir marketingo sukurti savo paslaugoms. Šios dienos video yra marketingo paslaugos žmonėms, kurie nori parduoti ar pritraukti klientų negaištant tam laiko ir vistiek

Facebook komentaruose žemiau parašyk – Kokią naudingą atsakymą gavai šiame video? Facebook komentarai čia

Štai keli klausimai, kurie dažniausia girdimi teikiant marketingo paslaugas:
– ***Kaip atrasti save, savo tikslą o ne tik kas diena plaukt pasroviui be jokiu ateities vizijų”
 – *** Kokio maždaug reiktų biudžeto Google Adwords, kad pasimatytų rezultatai? Kas dieną skirti, savaitę ar mėnesį? Veikla kepiniai, šventinio stalo pateikimas ir pan.
***kitas klausimas, planuoju atidaryti el.parduotuve, kaip tinkamai reikia prisistatyti tiekejui?(nes savaime aisku kad paprasto laisko, su prierasu kad nori prekiauti ju produkcija nepakanka)
***kaip išlaikai discipliną tiksluose ir darbuose?
***ka daryti jai turi ideja(konkreciau startupas),taciau didziausias barjeras ja igivendinti yra ta, kad einant ieskoti pagalbos, tavo ideja bus nukopijuota?
***Kaip iš „informacijos siurbėjo” pereit į darymą? nes atrodo lyg per mažai žinau reikia daugiau ir niekaip negaliu persilauši ir mėginti, bandyti ir mokytis iš savo patirties o ne tik kitu
***Kas naujo facebook reklamoje

 


Kokį vieną naudingą atsakymą gavai šiame video? Įrašyk komentaruose žemiau

You may also like
Atmerkti Akis ir Džiaugtis Gyvenimu 55 diena
Video Marketingo Specialistas, 25 diena