Pramogos

Laisvalaikio dovanos vėjo tunelis vilniuje išbandytas

Laisvalaikio dovanos vėjo tunelis – atrakcija, kuri stovi šalia Ozas prekybos centro Vilniuje ir mane traukė išbandyti jau kelias savaites..
Vėjo tunelis tai vėjo srautas, kuris prilygsta kritimui iš lėktuvo (kai šoki su parašiutu) ir nuo vėjo pūtimo iš apačios tave tiesiog pakelia į viršų kaip pukelį.. (na mane labiau kaip runkelį 😉 nes vistiek virš 100 Kg 😉 )
Kaip man sekėsi Laisvalaikio Dovanos pramogoje, Vėjo Tunelis, žiūrėkite šiame video:

Laisvalaikio Dovanos Vėjo Tunelis Išbandytas – video Youtube

Vėjo tunelis – nuo 5 iki 105 metų

Gaila mano sūnui sukanka dar tik 3 metai, nes aš jau kviesčiau jį sudalyvauti ir paskraidyti.
Apie šią atrakciją jau galvojau seniau ir kai buvau prieš kelis mėnesius San Diego mieste amerikoje, tikrai būčiau važiavęs, tačiau maniškiai nenorėjo ir taip ir liko..
Pirmą kartą pamačiau prieš kelis metus, senos draugės Facebook nuotraukose ir nuo to laiko tai buvo mano „kada nors” sąraše.

Iš nuotraukų galima matyti kiek didesnis vėjo tunelis ir man šitame tikrai pritrūko vietos.  Esu 188 cm aukščio ir kojomis bei rankomis visą laiką rėmiausi į vėjo tunelio sieneles.
Tačiau turiu pagirti Laisvalaikio dovanos ir vėjo tunelis organizatorius, nes tai mobili versija sistemos ir kitur rastum tik cemente įmontuotą vėjo tunelį.

Laisvalaikio Dovanos Vėjo Tunelis

Ar verta išbandyti vėjo tunelį?

O TAIP, tikrai verta, bent jau pajusti ką reiškia 200 km/h vėjas į veidą vėjo tunelyje. Plius mane iškėlė į maždaug 4-5 metrų aukštį, kuriame ir kabėjau.

PLIUS šiuo metu Atmerk Akis turi nuolaidas šitoms ir daugybei kitų pramogų.  Sužinok apie tai čia

You may also like
Velomaratonas 2016 Vilnius sėkmingai išbandytas
Gražiausias gimtadienis Zakynthos saloje