Motyvacija

Dovana – dar vienas žingsnis ir finansinė laisvė arti

Dovana, kurią gavau prieš 3 metus, bei kurią padovanosiu ir jums, kad finansinė laisvė aplankytų greičiau.
O buvo taip:
2012 metais Londone vyko National Achievers Congress, kuriame kalbėjo tokie garsūs „speakeriai” kaip Anthony Robbins, Richard Branson ir daug kitų, tuo užsiimančių garsenybių…

(čia esu valdymo pulte ir paleidžiu animaciją, kurią rodo per ekranus, pusbrolis filmavo kratydamas kamerą:)

Įsimintiniausia buvo tai, jogmano net 5 klientai kalbėjo, to 3 dienų renginio metu (Anthony Robbins, Joseph McClendon 3, Simon Coulson, Adam Ginsberg,  ir Andy Harrington)

SIURPRIZAS

Tačiau vienas kalbėtojas man buvo tik girdėtas iš pažystamų, kurie su juo dirbo, todėl kai T. Harv Eker išėjo ant scenos ir pakėlė visus ant kojų, pasidarė tikrai įdomu:

1- kad jo energija ir kaip jis moka elgtis ant scenos, bei dirbti su auditorija yra tikrai neeilinis sugebėjimas,
2- kad jis kalbėdamas apie finansus ir kodėl mums susikurę blokai jiems nuo vaikystės, tiesiog viską sudėlioju labai logiškai ir supratau, kad tai buvo UŽPROGRAMUOTA mums nuo vaikystės tiesiog NETURĖTI pinigų…

Kadangi pats asmeniškai su tuo susidūriau ir žinau, kad tai man padėjo suprasti, kodėl man visada taip buvo sunku su pinigais, tai tuo noriu pasidalinti ir su tavim.

T. Harv Eker kaip tik turi trumpą el. knygutę, kurioje ir parodoma tie patys principai, kuriuos išmokau per tas kelias valandas jam būnant ant scenos prieš 10 000 žmonių (būtų buvę smagu turėti tokį klientą)

DOVANA

Atminkit, tai skirta tik jeigu jūs norit daugiau pinigų, bet jaučiat, kad yra vidiniai blokai, kurie tiesiog UŽBLOKUOJA jūsų pinigų gavimą. Tokiu atveju, ši nemokama el. knyga yra tai ko jums dabar reikia.

Štai kaip ją gauti:  spauskit ant nuorodos ir galėsite ją atsisiųsti NEMOKAMAI

 

 

Atsisiųsti el. knygą NEMOKAMAI

 

Dėmesio! Štai kaip atrodys puslapis, paspaudus nuorodą viršuje. Jame užpildysite laukelius ir gausite el. knygą į savo el. paštą. Gero skaitymo ir naujų suvokimų apie jūsų finansines galimybes.

milionieriaus-mastymas-puslapis

 

 

 

 

 

 

P.S. esu visiškai atviras ir neslėpsiu, kad čia yra rekomendacinė nuoroda, tačiau esu pats tai išbandęs ir galiu 100% rekomenduoti kaip efektingą įrankį suvokiant finansinės laisvės kliūtis.

You may also like
O Jeigu man nepavyks..?
Atrasti savo kelią ir susidėlioti prioritetus bei laiko planavimas