Video marketingas – pritraukti srovę naujų klientų nemokamai

Mes padedame žmonėms norintiems parduoti savo prekę ar paslaugą, pritraukti didelį antplūdį naujų klientų, naudojant video marketingą minimaliausiomis laiko ir pinigų investicijomis, netgi jeigu nežinoma ir nesuprantama nieko apie video marketingą.

Atsakyk sau į klausimą, kiek iš tavo konkurentų naudoja „video marketingas”, kaip priemonę pritraukti klientų? Kiek iš jų galima rasti Youtube puslapyje?Dažniausias atsakymas yra – NIEKO.

Video marketingas, galingiausias marketingo įrankis

Yra kelios priežastys, kodėl tiek lietuvoje, tiek pasaulyje video marketingas yra mažai paplitęs. Viena iš jų, nežinojimas kaip teisingai jį naudoti, nes vien tik įdėjus video į Youtube.com svetainę, nereiškia, kad video bus randamas ar juolab žiūrimas.
Aišku antra priežastis tai, jog daugelis žmonių bijo kameros ir stengiasi išvengti šios gąsdinančios patirties.

Video marketingo specialistas – klientų pritraukimo receptas

Taigi, konkurentai nenaudoja video, didžiulė galimybė lengviausiu būdu patekti prieš kliento akis ir žinant kaip taisyklingai įrašyti video, bei įdėti tinkamais pavadinimais, štai kokie rezultatai mūsų laukia (žiūrėti pav.)

video-marketingas-video-marketing-specialistas-ekspertas-ramunas-karpuska
Įvedus raktažodį į Google.lt „aktyvus pardavimai”, pats pirmasis video su paveikliuku, kurį daug mieliau spaudžia ieškotojas, pačioje pirmoje Google pozicijoje.
Paveikslėlis pritraukia dėmesį, Youtube svetainė suteikia autoritetą, bei aprašymas su nuoroda mums leidžia iškart pranešti, koks mūsų specialus pasiūlymas.
Visa tai tikras video marketingo specialistas naudoja savo paslaugoms ir prekėms parduoti.

Video marketingo specialisto pagalba

Mes padedame žmonėms norintiems parduoti savo prekę ar paslaugą, pritraukti didelį antplūdį naujų klientų, naudojant video marketingą minimaliausiomis laiko ir pinigų investicijomis, netgi jeigu nežinoma ir nesuprantama nieko apie video marketingą.

Norint gauti patarimų bei pagalbos video marketinge, pritraukiant klientų mažiausiomis investicijomis, užpildykit formą esančią žemiau.